Tigan Lava Stone Waltz3 000 LEK
2 340 LEK -22%

Brandi: Waltz.

Materiali:gur vullkanik.

Me tre shtresa kunder ngjitjes.

Doreze ergonomike.

E pershtatshme per te gjitha modelet e sobave perfshire dhe ato me induksion.

Teknologji prodhimi Gjermane.

Mbajtese tigani Dhurate.


Madhësia

Sasia


Bli me nje klik

Perdorimi Lava Stone Waltz

1.Para perdorimit hiqni te gjitha materialet e paketimit. ngjitesit dhe etiketat.

2.Fillimisht, lani pjesen e brendshme te eneve te gatimit me detergjent te lengshem.

3.Gjate perdorimit te eneve gatuani ne temperature mesatare.

4.Mos i mbinxehni enet kur jane te zbrazeta.

5.Ftohini enet e gatimit para larjes.

6.Mos perdorni elemente metalik apo inox, pasi mund te gervishtni siperfaqen e gatimit.

7.Perdorni vetem elemente silikoni, druri apo plastike.

8.Rekomandohet qe vatra e gatimit ose pianures te kete madhesine e enes qe po gatuani.

9.Hidhni vaj mjaftueshem qe te mbuloni pjesen e poshtme te enes se gatimit.

10.Mund te lahet ne lavastovilje ne modalitetin mesatar.

11. Rekomandohet larja me dore.

M3072

Referenca specifike

ean13
8679988055146