Tigan Granit Waltz2 750 LEK
2 145 LEK -22%


Madhësia

Sasia


Bli me nje klik

Materiali: Granit 

Brandi: Waltz

Permasat: 22 cm dhe 26 cm 

Kodi: M2821 dhe M2822

M2821

Fleta e te dhenave

Përdorimi
Tigan

Referenca specifike

ean13
8679988108491