Produktet më të shitura

Luge Kafe Salvinelli Twist

Cmimi normal 130 LEK Cmimi
101 LEK

Luge Kafe Nga Linja Twist E Brandit Italian Salvinelli

Luge Kafe Salvinelli Twist

Luge Kafe Nga Linja Twist E Brandit Italian Salvinelli

Cmimi normal 130 LEK Cmimi 101 LEK

Pirun Tavoline Salvinelli...

Cmimi normal 250 LEK Cmimi
195 LEK

Pirun Tavoline Nga Linja Twist E Brandit Italian Salvinelli

Pirun Tavoline Salvinelli...

Pirun Tavoline Nga Linja Twist E Brandit Italian Salvinelli

Cmimi normal 250 LEK Cmimi 195 LEK

Thike Tavoline Salvinelli...

Cmimi normal 420 LEK Cmimi
328 LEK

Thike Tavoline Nga Linja Twist I Brandit Salvinelli

Thike Tavoline Salvinelli...

Thike Tavoline Nga Linja Twist I Brandit Salvinelli

Cmimi normal 420 LEK Cmimi 328 LEK

Luge Caji Salvinelli Twist

Cmimi normal 160 LEK Cmimi
125 LEK

Luge Caji Nga Linja Twist I Brandit Italian Salvinelli

Luge Caji Salvinelli Twist

Luge Caji Nga Linja Twist I Brandit Italian Salvinelli

Cmimi normal 160 LEK Cmimi 125 LEK

Tas Oval 22cm

Cmimi normal 200 LEK Cmimi
156 LEK

Tas Oval 22cm

Cmimi normal 200 LEK Cmimi 156 LEK

Pjate e ceket 18.5cm

Cmimi normal 150 LEK Cmimi
117 LEK

Pjate e ceket 18.5cm

Cmimi normal 150 LEK Cmimi 117 LEK

Pjate servirje Qeramike

Cmimi normal 200 LEK Cmimi
156 LEK

Pjate servirje Qeramike

Cmimi normal 200 LEK Cmimi 156 LEK

Mbajtese Kartopicetash Inox

Cmimi normal 340 LEK Cmimi
265 LEK

Mbajtese Kartopicetash Inox

Cmimi normal 340 LEK Cmimi 265 LEK

Tave Pjekje Qeramike

Cmimi normal 210 LEK Cmimi
164 LEK

Tave Qeramike Per Pjekje Dhe Servije

Tave Pjekje Qeramike

Tave Qeramike Per Pjekje Dhe Servije

Cmimi normal 210 LEK Cmimi 164 LEK

Kuti cerealesh

Cmimi normal 200 LEK Cmimi
156 LEK

Kuti cerealesh

Cmimi normal 200 LEK Cmimi 156 LEK

Pjate E Thelle Arkopal

Cmimi normal 220 LEK Cmimi
172 LEK

Pjate E Thelle Nga Koleksioni White Mooon, Bormioli Rocco 

Pjate E Thelle Arkopal

Pjate E Thelle Nga Koleksioni White Mooon, Bormioli Rocco 

Cmimi normal 220 LEK Cmimi 172 LEK

Pjate spageti/supe 9.25"

Cmimi normal 300 LEK Cmimi
234 LEK

Pjate spageti/supe 9.25"

Cmimi normal 300 LEK Cmimi 234 LEK

Luge Tavoline Salvinelli Twist

Cmimi normal 250 LEK Cmimi
195 LEK

Luge Tavoline Nga Linja Twist i Brandit Italian Salvinelli

Luge Tavoline Salvinelli Twist

Luge Tavoline Nga Linja Twist i Brandit Italian Salvinelli

Cmimi normal 250 LEK Cmimi 195 LEK

Gote plastike 350 ml

Cmimi normal 80 LEK Cmimi
62 LEK

Gote plastike 350 ml 

Gote plastike 350 ml

Gote plastike 350 ml 

Cmimi normal 80 LEK Cmimi 62 LEK

Pjatance Qeramike

Cmimi normal 400 LEK Cmimi
312 LEK

Pjatance Qeramike

Cmimi normal 400 LEK Cmimi 312 LEK

Pjate e Sheshte Gural Porselen

Cmimi normal 600 LEK Cmimi
468 LEK

Pjate e Sheshte Gural Porselen

Cmimi normal 600 LEK Cmimi 468 LEK

Tas plastik 0,2 L

Cmimi normal 40 LEK Cmimi
31 LEK

Tas plastik 0,2 L

Tas plastik 0,2 L

Tas plastik 0,2 L

Cmimi normal 40 LEK Cmimi 31 LEK

Tigan Me Bisht Te Levizshem...

Cmimi normal 3 090 LEK Cmimi
1 545 LEK

Tigan Me Bisht Te Levizshem INFITO , Nga Linja E Amercook

Tigan Me Bisht Te Levizshem...

Tigan Me Bisht Te Levizshem INFITO , Nga Linja E Amercook

Cmimi normal 3 090 LEK Cmimi 1 545 LEK

Gote lengjesh ARA218Z

Cmimi normal 80 LEK Cmimi
62 LEK

Gote lengjesh ARA218Z

Cmimi normal 80 LEK Cmimi 62 LEK

Tas 14 cm Parma Coppetta

Cmimi normal 230 LEK Cmimi
179 LEK

Tas 14 cm Parma Coppetta

Tas 14 cm Parma Coppetta

Tas 14 cm Parma Coppetta

Cmimi normal 230 LEK Cmimi 179 LEK

Multicooker Waltz

Cmimi normal 17 000 LEK Cmimi
9 999 LEK

Shijoni ushqimet e shëndetshme edhe të vështira në ditët më të ngarkuara tuajat me multicooker-in nga brandi gjerman Waltz

Multicooker Waltz

Shijoni ushqimet e shëndetshme edhe të vështira në ditët më të ngarkuara tuajat me multicooker-in nga brandi gjerman Waltz

Cmimi normal 17 000 LEK Cmimi 9 999 LEK

Kavanoz 750 ml

Cmimi normal 540 LEK Cmimi
421 LEK

Kavanoz 750 ml

Kavanoz 750 ml

Kavanoz 750 ml

Cmimi normal 540 LEK Cmimi 421 LEK

Gote Uji Ara ARA270Z

Cmimi normal 140 LEK Cmimi
109 LEK

Gote Uji Ara ARA270Z

Cmimi normal 140 LEK Cmimi 109 LEK

Mbajtese Kartopicetash...

Cmimi normal 80 LEK Cmimi
62 LEK

Mbajtese Kartopicetash...

Cmimi normal 80 LEK Cmimi 62 LEK

Tavell Metalike Rrethore

Cmimi normal 60 LEK Cmimi
47 LEK

Tavell Metalike Rrethore

Cmimi normal 60 LEK Cmimi 47 LEK

Mini Tave Pjekje Qeramike...

Cmimi normal 200 LEK Cmimi
156 LEK

Mini Tave Pjekje Qeramike...

Cmimi normal 200 LEK Cmimi 156 LEK

Pjate Supe Arkopal Ebro...

Cmimi normal 160 LEK Cmimi
125 LEK

Pjate Supe Arkopal Nga Koleksioni Ebro I Linjes Bormioli Rocco

Pjate Supe Arkopal Ebro...

Pjate Supe Arkopal Nga Koleksioni Ebro I Linjes Bormioli Rocco

Cmimi normal 160 LEK Cmimi 125 LEK

Pirun tavoline Elegance Gold

Cmimi normal 350 LEK Cmimi
273 LEK

Pirun  tavoline Elegance Gold 

Pirun tavoline Elegance Gold

Pirun  tavoline Elegance Gold 

Cmimi normal 350 LEK Cmimi 273 LEK

Pjate embelsire Gocce 21cm

Cmimi normal 700 LEK Cmimi
546 LEK

Pjate embelsire Gocce 21cm

Cmimi normal 700 LEK Cmimi 546 LEK

Kupe Akullore/ Embelsire

Cmimi normal 340 LEK Cmimi
265 LEK

Brandi: Bormioli Rocco

Materiali: qelq

Kapaciteti: 375 ml

Paketimi: 1 cope

Kodi: OP409

Kupe Akullore/ Embelsire

Brandi: Bormioli Rocco

Materiali: qelq

Kapaciteti: 375 ml

Paketimi: 1 cope

Kodi: OP409

Cmimi normal 340 LEK Cmimi 265 LEK

MUG "HOROSKOPI"

Cmimi normal 300 LEK Cmimi
234 LEK

Filxhan Caji Me Shenje Horoskopi

MUG "HOROSKOPI"

Filxhan Caji Me Shenje Horoskopi

Cmimi normal 300 LEK Cmimi 234 LEK

Mbajtese letre Tavoline

Cmimi normal 280 LEK Cmimi
218 LEK

Mbajtese letre Tavoline

Cmimi normal 280 LEK Cmimi 218 LEK

Gote Uji Ara 360ml

Cmimi normal 140 LEK Cmimi
109 LEK

Gote Uji Ara 360ml

Cmimi normal 140 LEK Cmimi 109 LEK

Forma akulli sanja APPLE

Cmimi normal 60 LEK Cmimi
47 LEK

Forma akulli sanja APPLE

Cmimi normal 60 LEK Cmimi 47 LEK

Tas I ceket Qeramik

Cmimi normal 600 LEK Cmimi
468 LEK

Tas I ceket Qeramik

Cmimi normal 600 LEK Cmimi 468 LEK

Pjate e Thelle Gural Porselen

Cmimi normal 600 LEK Cmimi
468 LEK

Pjate e Thelle Gural Porselen

Cmimi normal 600 LEK Cmimi 468 LEK

Tostier RAF

Cmimi normal 1 920 LEK Cmimi
900 LEK

Tostier RAF

Cmimi normal 1 920 LEK Cmimi 900 LEK

Mixer Dore 200w

Cmimi normal 3 060 LEK Cmimi
2 387 LEK

Mixer Dore 200w

Cmimi normal 3 060 LEK Cmimi 2 387 LEK

kremastar Druri 3 cope

Cmimi normal 330 LEK Cmimi
257 LEK

kremastar Druri 3 cope

Cmimi normal 330 LEK Cmimi 257 LEK

Bombula (N₂O) Per...

Cmimi normal 885 LEK Cmimi
690 LEK
  • Bombula (N₂O) pa rimbushje
  • Mbajeni larg femijeve 
  • Ruajini ne temperaturen nen 50°C dhe mos e ekspozoni direkt ne diell
  • Ruajini ne ambjent te ftofte dhe pa lageshtire 

Bombula (N₂O) Per...

  • Bombula (N₂O) pa rimbushje
  • Mbajeni larg femijeve 
  • Ruajini ne temperaturen nen 50°C dhe mos e ekspozoni direkt ne diell
  • Ruajini ne ambjent te ftofte dhe pa lageshtire 
Cmimi normal 885 LEK Cmimi 690 LEK

Pirun tavoline Luna

Cmimi normal 540 LEK Cmimi
421 LEK

Pirun tavoline Luna

Pirun tavoline Luna

Pirun tavoline Luna

Cmimi normal 540 LEK Cmimi 421 LEK

Pjate Bilbao

Cmimi normal 650 LEK Cmimi
507 LEK

Pjate Bilbao

Cmimi normal 650 LEK Cmimi 507 LEK

Kapese Sallate Elegant

Cmimi normal 500 LEK Cmimi
390 LEK

Kapese Sallate Elegant

Cmimi normal 500 LEK Cmimi 390 LEK

Tas porcelani katror

Cmimi normal 130 LEK Cmimi
101 LEK

Tas porcelani katror

Tas porcelani katror

Tas porcelani katror

Cmimi normal 130 LEK Cmimi 101 LEK

Thike tavoline Elegance Gold

Cmimi normal 280 LEK Cmimi
218 LEK

Thike tavoline Elegance Gold 304

Thike tavoline Elegance Gold

Thike tavoline Elegance Gold 304

Cmimi normal 280 LEK Cmimi 218 LEK

Luge tavoline Elegance Gold

Cmimi normal 350 LEK Cmimi
273 LEK

Luge tavoline Elegance Gold 

Luge tavoline Elegance Gold

Luge tavoline Elegance Gold 

Cmimi normal 350 LEK Cmimi 273 LEK

Gote Wisky 6 Cope Sude Lav

Cmimi normal 730 LEK Cmimi
569 LEK

Gote Wisky Nga Koleksioni Sude I Linjes Lav

Gote Wisky 6 Cope Sude Lav

Gote Wisky Nga Koleksioni Sude I Linjes Lav

Cmimi normal 730 LEK Cmimi 569 LEK

Gote Lengjesh Diamond

Cmimi normal 370 LEK Cmimi
289 LEK

E përshtatshëm për ujë, lëngje, kokteje dhe pije të tjera të ftohta

Gote Lengjesh Diamond

E përshtatshëm për ujë, lëngje, kokteje dhe pije të tjera të ftohta

Cmimi normal 370 LEK Cmimi 289 LEK

Pjate Antipaste Arkopal...

Cmimi normal 230 LEK Cmimi
179 LEK

Pjate Antipaste Arkopal Nga Koleksioni Coconut I Linjes Bormioli Rocco

Pjate Antipaste Arkopal...

Pjate Antipaste Arkopal Nga Koleksioni Coconut I Linjes Bormioli Rocco

Cmimi normal 230 LEK Cmimi 179 LEK

Pjate e sheshte 19cm

Cmimi normal 130 LEK Cmimi
101 LEK

Pjate e sheshte 19cm

Cmimi normal 130 LEK Cmimi 101 LEK

Mbajtese Ushqimi Bormioli...

Cmimi normal 480 LEK Cmimi
374 LEK

Mbajtese Ushqimi Bormioli...

Cmimi normal 480 LEK Cmimi 374 LEK

Pjate Supe Porcelan 18cm

Cmimi normal 112 LEK Cmimi
87 LEK

Pjate Supe Porcelan QGGK

Pjate Supe Porcelan 18cm

Pjate Supe Porcelan QGGK

Cmimi normal 112 LEK Cmimi 87 LEK

Gote uji Florence 3 cope

Cmimi normal 230 LEK Cmimi
179 LEK

Gote uji Florence 3 cope

Cmimi normal 230 LEK Cmimi 179 LEK

Ene 1 liter qelqi me kapak...

Cmimi normal 190 LEK Cmimi
148 LEK

Ene 1 liter qelqi me kapak...

Cmimi normal 190 LEK Cmimi 148 LEK

Kavanoz Qelqi Fido Vaso...

Cmimi normal 450 LEK Cmimi
351 LEK

Kavanoz Qelqi  Nga Koleksioni Fido Vaso I Linjes  Bormioli Rocco

Kavanoz Qelqi Fido Vaso...

Kavanoz Qelqi  Nga Koleksioni Fido Vaso I Linjes  Bormioli Rocco

Cmimi normal 450 LEK Cmimi 351 LEK

Pjate E vogel White Gold

Cmimi normal 430 LEK Cmimi
335 LEK

Pjate E vogel White Gold

Cmimi normal 430 LEK Cmimi 335 LEK

Pjate Antares

Cmimi normal 770 LEK Cmimi
601 LEK

Pjate Antares

Cmimi normal 770 LEK Cmimi 601 LEK

Microfiber dyshemeje

Cmimi normal 880 LEK Cmimi
686 LEK

Microfiber dyshemeje

Cmimi normal 880 LEK Cmimi 686 LEK

Tas Inoxi Schmeterling...

Cmimi normal 320 LEK Cmimi
250 LEK

Tas Inoxi Schmeterling...

Cmimi normal 320 LEK Cmimi 250 LEK

Ene per servirjen e cajit

Cmimi normal 860 LEK Cmimi
671 LEK

Ene per servirjen e cajit 

Ene per servirjen e cajit

Ene per servirjen e cajit 

Cmimi normal 860 LEK Cmimi 671 LEK