Set Servisi Tramontina3 860 LEK
1 799 LEK Kurse 2 061 LEK

Set Lugesh Nga Linja Carmel I Brandi Tramontina 


Ngjyra

Sasia


Bli me nje klik

Brandi: Tramontina

Linja: Carmel

Paketimi: 16 cope

Materiali: Inox

Set permban: 4 luge, 4 pirunj, 4 thika dhe 4 luge embelsirash.

TR045

Referenca specifike

ean13
7891112176638